"נפגשים בפרדס"- מדיטציית נדברהמה עם טאריקה בפרדס חנה

nadabrhamaנדברהמה היא מדיטצית המהום- באמצעות תנועות ידים והמהום חלקים סותרים בך מתחילים להסתנכרן למנגינה ואתה מביא הרמוניה לכל ההוויה שלך. ואז, עם גוף ונפש לגמרי ביחד, אתה " חומק מאחיזתם " והופך לעד לשניהם. צופה בזה מבחוץ- זה מה שמביא את שלווה שקט ואושר . אז בנדברהמה , זכור את זה: תן לגוף והנפש להיות לגמרי ביחד, אך זכור כי עליך להיות רק עד. לנטוש אותם , בקלות, באיטיות, מהדלת האחורית , ללא מאבק , ללא מלחמה " אושו

הנחיות:
המדיטציה נמשכת כשעה , ויש שלושה שלבים. העיניים יישארו סגורות לאורך כל דרך.

שלב ראשון: 30 דקות
לשבת בתנוחה נינוחה בעיניים עצומות ושפתים צמודות יחד. לנתחיל להמהם, בקול רם מספיק כדי להישמע על ידי אחרים וכדי ליצור רטט בכל הגוף. אתה יכול לדמיין צינור חלול או כלי ריק , מלא רק עם התנודות של ההמהום.
יגיע רגע וההמהום ממשיך בעצמו ואתה הופך למאזין לו. אין נשימה מיוחדת, אתה יכול לשנות את גובה הצליל או להזיז את הגוף שלך בצורה חלקה ולאט לאט , אם אתה מרגיש כך.

שלב שני : 15 דקות
השלב השני מחולק לשני חלקים של 7 דקות וחצי . במחצית הראשונה נזיז את הידיים , כפות הידות כלפי מעלה ,בתנועה מעגלית כלפי חוץ. החל מאזור הטבור, שתי הידיים ינועו קדימה ולאחר מכן ייצרו שני מעגלים גדולים משמאל ומימין התנועה צריכה להיות כל כך איטית שלפעמים יהיה נראה כי אין תנועה בכלל. נרגיש שאנחנו נותנים אנרגיה החוצה אל היקום.
לאחר 7 וחצי דקות נהפוך את הידיים, כפות הידיים כלפי מטה, ונתחיל לסובב אותן בכיוון ההפוך . עכשיו הידיים ינועו יחד לכיוון הטבור . נרגיש שאנחנו לוקחים אנרגיה פנימה.

שלב שלישי : 15 דקות
עכשיו לעצור את תנועת הידים ופשוט נשב רגועים ונינוחים.

מתי? יום שלישי 1/4 ב 20:00
כניסה 30 ש"ח בלבד
איפה? סטודיו " Bodyflow" רח' עמל 38 פרדס חנה

הוסף תגובה

תגובות

© כל הזכויות שמורות, טאריקה חווית גוף-מיינד.