איורוודה – גילוי סודות הבריאות וההרמוניה הפנימית

שימו לב!
ריטריט איור וודי- גילוי הסודות העתיקים לבריאות והרמוניה פנימית עם ד"ר סליל (הודו) 22-24 לאוקטובר!
כל הפרטים כאן

הסדנא מורכבת מ 5 מפגשים בני 3 שעות ושני מפגשים בני 5 שעות (ימי שישי) בהן נלמד חומר תיאורטי ונתנסה באופן מעשי.

  במה תעסוק הסדנא ?

  איורוודה

 1. העקרונות הבסיסיים של האיורוודה
  מבט אל עולמה הקסום של רפואת האיורוודה :נלמד כיצד גופנו פועל, איך נשמור על בריאותנו הגופנית והנפשית, מה גורם למחלה ואיך ניתן למנוע אותה. נלמד לזהות את הייחודיות שלנו ואיך לחיות בהרמוניה עם העולם הסובב אותנו, הפנימי והחיצוני.
 2.  

 3. עיסוי עצמי איורוודי
  האיורוודה מתמחה במגוון טכניקות עיסוי המביאות איזון ברמות שונות. חלקן מרגיעות ועוזרות בשחרור מתחים והרגעה וחלקן מעוררות ועוזרות לשפר את חילוף החומרים וניקוי רעלים מהגוף.
 4.  

 5. יוגה, פראניימה ומדיטציה
  אירוודה נכיר את האומנות העדינה של מתיחות הגוף (יוגה) , נשימות מאוזנות (פראניימה) והשקטת התודעה (מדיטציה). אלו דרכים עוצמתיות העוזרות לחוות רמות עמוקות של שקט פנימי והרמוניה, טכניקות המקובלות היום כדרך מוכחת לשיפור הבריאות ולהפגת מתחים וחרדות.
 6.  

 7. תזונה נכונה על פי האיור וודה
  העיכול תופס מקום מרכזי בתפישת הבריאות של האיור וודה.נתמקד בהתאמה אישית של התזונה ואורח החיים למשתתפי הסדנא, למניעת הצטברות חומרי פסולת ורעלים בגוף ולשיפור האנרגיה והחיות.
  במהלך הסדנא נוכל לחלוק, לשתף, לשאול שאלות ולהבהיר פרטים הנוגעים לנו באופן אישי מכל תחום בחיינו ,על מנת שנוכל להבין וליישם את אורח החיים האיור וודי המתאים ביותר עבורנו בצורה הקלה והפשוטה ביותר.
 8.  

 9. בישול איורוודי- "רוקחות מטבח"
  בישול איורוודי משמעו כל בישול אשר נעשה על פי העקרונות
  וההנחיות של האיורוודה.
  הבישול האיורוודי הוא "בישול מודעות" לגבי מרכיבי המזון,
  צמחי התבלין והשפעתם על הגוף והנפש ומודעות לסביבה. איורוודה
  בסדנא נלמד את רזי הבישול האיורוודי ואפילו נכין לעצמינו ארוחה טעימה ומודעת!
 10.  

 11. ניקויים יום יומיים וניקויים עונתיים (פאנצ'ה קארמה)
  האיור וודה מציעה טיפולים יומיומיים פשוטים לצורך שמירה על פעילותו התקינה של הגוף כמו גם טיפולי ניקוי עונתיים, בהתאם לסוג הטיפוס שאנחנו. בסדנא נלמד ומתרגל את הניקויים היומיומיים ונלמד מעט על הניקויים העונתיים או הפאנצ'ה קארמה.

 

למי מיועדת הסדנא?
הסדנא מיועדת לכל מי שמעוניין להכיר את עולמה הקסום של האיור וודה באופן אישי לו וליישמה בחייו, להבין כיצד לשמור על בריאותו הגופנית והנפשית, להכיר את הייחודיות של עצמו וכיצד הוא יכול לחיות בהרמוניה עם העולם מסביב תוך שמירה על איזון, חיות ומודעות עצמית.

הוסף תגובה

תגובות

© כל הזכויות שמורות, טאריקה חווית גוף-מיינד.