מדיטציית AUM עם טאריקה

מדיטציית אום AUM עם טאריקה פסטיבל אושו

מדיטציית אום AUM עם טאריקה פסטיבל אושוAUM – Awareness Understanding Meditation

האום היא מדיטציה דינאמית חברתית בת 14 שלבים, בה נצא למסע מרתק לחוויה הרגשית האנושית שלנו.
במדיטציה, נעבור בין רגשות שונים אותם אנו פוגשים בחיי היום יום.
בעוד שבחיים הרגשות משתלטים עלינו ללא שום הודעה מוקדמת, במדיטציה הזו, נכנס לכל רגש בצורה מודעת וטוטאלית, תוך שימוש בגוף, בתנועה, במשחק תפקידים וביטוי.

תוך כדי שאנו מבטאים רגש כזה או אחר מול אדם אחר, המשמש לנו כמראה, חלק מאיתנו בפנים נשאר מתבונן: אילו רגשות אנו שופטים כ"שליליים" וכלא לגיטימיים? מה היה המסר שקיבלנו בילדותינו לגבי רגשות כאלו ואחרים? איך זה משפיע עלינו עד היום? האם יש רגשות שאיננו מסוגלים כבר לחוש כלל? אולי ישנם רגשות שעיוותנו?(כעס שתפסנו כלא לגיטימי ומצא את דרכו לקבל ביטוי באמצעות בכי ,כאב או צחוק ציני, אולי זה הכאב והעצב שתפסנו כחולשה ולכן הרדמנו ועממנו אותם, עד שעם הזמן, חדלנו מלהרגיש דבר ועוד), מה הדיבור הפנימי שאנחנו מנהלים עם עצמינו? האם הוא מתסכל ומייגע אותנו או מועיל ומעורר בנו מוטיבציה והתלהבות? ובעיקר, איך אנחנו מעבירים את החיים האלו? האם אנחנו מנוהלים על ידי פחד ואמונות ישנות שתוקעות אותנו ומונעות מאיתנו להיות מסופקים או שאנו באמת חיים את החיים בדיוק כפי שאנחנו באמת רוצים?

ב AUM נביא מודעות לדפוסים הרגשיים שלנו ונבין איך הם ניהלו אותנו עד היום, נשחרר אותם, בזמן אמת ונראה איך אנו יכולים "לצאת מכלוב הזהב" הזה, להפסיק לפעול מתוך פחד אלא לתת לו להראות לנו את הדרך, לקחת אחריות מלאה על חיינו ולאפשר לעצמינו להיות מי שאנו רוצים באמת.

ב AUM נסיר את המחסומים שהצבנו לעצמינו, נעז להוריד את המסכה וההגנות מעלינו ונפתח לחברות אמיתית, קודם כל עם עצמינו וגם עם האחרים, בטבעיות ובקלות ונמצא את אותו מרכז, השקט שבעין הסערה, שקיים בנו גם כאשר הרגשות משתוללים…

ה-AUM הוא "טיפול 10,000" לגוף ולנפש. הוא נותן אנרגיה, משחרר, מחדש ,ומשאיר אותנו בגבהים של אושר ושקט שטרם חווינו ועם המון חברים חדשים…

המדיטציה הקרובה תתקיים ב 30/4 יום חמישי, קרליבך 14 ת"א, בשעה 20:00 בדיוק. נא להביא בקבוק מים אישי וחולצה להחלפה.

הוסף תגובה

תגובות

© כל הזכויות שמורות, טאריקה חווית גוף-מיינד.