מדיטצית הערב של אושו חוזרת! 14 לנובמבר בת"א

בעקבות ההצלחה המסחררת של הפעם הקודמת, החלטנו להפוך את זה למסורת. מדיטצית הערב של אושו תתקיים אחת לחודש! מתחילים במוסיקה שסוחפת את הרוקדים אל מדיטציה אקסטטית. ממשיכים במוסיקה שקטה ושקט לסירוגין, תוך ישיבה שקטה. בהמשך נצפה בוידאו של אושו ונתרגל את "אמנות ההקשבה". המדיטציה מסתיימת במדיטציה מונחית ע"י אושו.
00osho
איפה? יום חמישי 14/11 ב 20:00
מתי? סטודיו קנטה, קרליבך 14 תל אביב
מחיר -20 ש"ח

מדיטצית הערב של אושו מתקיימת כל ערב במרכז הבינלאומי בפונה, הודו. זוהי מדיטציה חווייתית באופן יוצא דופן והאהובה עלי מכל. אני מאושרת להזמין אתכם לערב מיוחד זה. מתחילים ב 20:00 בדיוק אז נא להגיע בזמן.

אושו מדבר על “אמנות ההקשבה”-
“הדיבור שלי ,הוא אחת מהדרכים שלי למדיטציה. הדיבור מעולם לא היה בשימוש בדרך זו לפני.. אני מדבר, לא כדי להעביר לך מסר, אלא כדי לעצור את הפעילות המחשבתית שלך..
“וזה לא רק כאן, אלא גם הרחק מכאן … בכל מקום בעולם, שבו אנשים יאזינו לוידאו או לאודיו, הם יגיעו לאותה שתיקה.
הקשב לי, בדרך בה אתה מאזין למוסיקה, אל תקשיב לי כמו שאתה מאזין לפילוסוף; הקשב לי כפי שאתה מקשיב לציפורים הקשב לי כפי שאתה מאזין למפל, הקשב לי כפי שאתה מאזין לרוחות נושבות.. לאורנים… הקשב לי ולא באמצעות המוח ההגיוני, אלא דרך הלב המשתתף…ואז הדבר שאתה מרגיש שחסר, דרך קבע, לא יחסר עוד….

“שים את הראש בצד. בהיותך מקשיב, אל תנסה להבין, פשוט הקשב בשקט. אל תתחיל לנתח אם מה שאני אומר נכון או לא נכון. אל תהיה מוטרד עם האמת או החוסר אמת שבדברי.
אני לא מבקש ממך להאמין בדבר ולכן אין צורך לחשוב על כך. הקשב לי כמו שאתה מאזין לשירת ציפורים או הרוח עוברת דרך עצי האורן או לצליל של מים זורמים. ” אושו

הוסף תגובה

תגובות

© כל הזכויות שמורות, טאריקה חווית גוף-מיינד.