מדיטציית הערב של אושו, בליווי מוסיקה חיה 10 לאוקטובר, בת"א

a92

מדיטצית הערב של אושו מתקיימת כל ערב במרכז הבינלאומי בפונה, הודו. מתחילים במוסיקה חיה, שסוחפת את הרוקדים אל מדיטציה אקסטטית. ממשיכים במוסיקה שקטה ושקט לסירוגין, תוך ישיבה שקטה. בהמשך נצפה בוידאו של אושו ונתרגל את "אמנות ההקשבה" (ראה פירוט למטה). המדיטציה מסתיימת במדיטציה מונחית ע"י אושו. זוהי מדיטציה חווייתית באופן יוצא דופן והאהובה עלי מכל. אני מאושרת להזמין אתכם לערב מיוחד זה ובאותה הזדמנות להגיד תודה מכל הלב ללהקת ה "מיסטיק רוזס" שלנו: רופש, ויקראם, ג'יוואני, אודי ופיני המדהימים. אתם עוד תשמעו מהם…ובקרוב :-)
כניסה בכרטיסייה או 20 ש"ח.
מתחילים ב 20:00 בדיוק אז נא להגיע בזמן.

אושו מדבר על "אמנות ההקשבה"-
"הדיבור שלי ,הוא אחת מהדרכים שלי למדיטציה. הדיבור מעולם לא היה בשימוש בדרך זו לפני.. אני מדבר, לא כדי להעביר לך מסר, אלא כדי לעצור את הפעילות המחשבתית שלך..
"וזה לא רק כאן, אלא גם הרחק מכאן … בכל מקום בעולם, שבו אנשים יאזינו לוידאו או לאודיו, הם יגיעו לאותה שתיקה.
הקשב לי, בדרך בה אתה מאזין למוסיקה, אל תקשיב לי כמו שאתה מאזין לפילוסוף; הקשב לי כפי שאתה מקשיב לציפורים הקשב לי כפי שאתה מאזין למפל, הקשב לי כפי שאתה מאזין לרוחות נושבות.. לאורנים… הקשב לי ולא באמצעות המוח ההגיוני, אלא דרך הלב המשתתף…ואז הדבר שאתה מרגיש שחסר, דרך קבע, לא יחסר עוד….

"שים את הראש בצד. בהיותך מקשיב, אל תנסה להבין, פשוט הקשב בשקט. אל תתחיל לנתח אם מה שאני אומר נכון או לא נכון. אל תהיה מוטרד עם האמת או החוסר אמת שבדברי.
אני לא מבקש ממך להאמין בדבר ולכן אין צורך לחשוב על כך. הקשב לי כמו שאתה מאזין לשירת ציפורים או הרוח עוברת דרך עצי האורן או לצליל של מים זורמים. " אושו

איפה? יום חמישי 10/10 ב 20:00
מתי? סטודיו קנטה, קרליבך 14 תל אביב
מחיר למשתתפים פעם ראשונה 20 ש"ח בלבד

כולם מוזמנים באהבה

הוסף תגובה

תגובות

© כל הזכויות שמורות, טאריקה חווית גוף-מיינד.